Düğün,Nişan,Kına Ve Bireysel Organizasyonu,Gibi Bir Çok Etkinlik Ve Özel Günlerinizde, Sizler İçin Özenle Seçtiğiniz Mekanlarda Profesyonel Ekibimiz İle Size Unutulmaz Anlar Yaşatmayı Hedefliyoruz. Wedding House Olarak 20 Yıldan Bu Yana Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Zamanların Hayal Kusursuzluğunda Yaşanması İçin Profesyonel Çalışan Bir Ekibiz.

Sizin İçin En Anlamlı Günlerden Biri Olan Düğün Töreninizde; Misafirlarinizin Rahat Olması, Sizin Sadece Düğününüze Konsantre Olmanız İçin Profesyonel Ekibimizle Hizmetinizdeyiz.

Wedding House Organizasyon Ailesi Olarak İlk Amacımız; Düğün İçin Yapılacak Olan Tüm Hazırlıkları Bizlerin Üstlenmesi, En İnce Detayların Planlanması Ve Sunulmasıdır.

Sizin Sadece Düğün Günü, O Özel Anı Yaşamanızdır. Bazı Zamanlar Vardır Ki İnsan Ömründe Bir Defa Yaşanır… Tekrarı Yoktur, Telafisi Yoktur… Hayalleri Gerçekle Buluştuğu Zamanlardır… Ve Kusursuz Yaşanmalıdır.

Wedding House,Özel Tasarım Davetiye,Kişiye Özel Nikah Şekerleri Ve Peçetelikler Gibi, Düğün Mekanı Seçiminden, Masa Süsleme, Misafir Karşılama, Lcv Hizmeti, Müzik  Orkestra Ve Ses Sistemi, Profesyonel Fotoğraf Ve Kamera Hizmetine Kadar Tüm Gereksinimlerinizde Ürünlerine Varana Kadar Fark Yaratır.Her Organizasyona Özel Yaratıcılığımızı Estetik Ve Sıra Dışı Çözümlerle Sizlere Sunmak İçin Yanınızdayıaz.

Başarılı Ve Kusursuz Bir Oranizasyon İçin Başlangıç Noktasında, Davet Mekanının Araştırılması Ve Seçimi İçin;

Gelin Ve Damatlarımızın İlk Müracat Edeceği Yer Biz Olmalıyız.Wedding House İçin Bu Konudaki En Önemli Detay,Yer Seçiminden Başlayan, Yapılacak Yanlışlıkların,Size Sıkıntı Vermeden,Sizin İçin Doğru Yolu Bulmayı Sağlamaktır.

Siz Özel Günlerinizin Hayalini Kurun,Biz Wedding House  Ailesi Olarak Hayallerinizi Kusursuzca Gerçekleştirelim.

Siz Değerli Misafirlerimizin İhtiyaçlarına Ve Bütçelerine Yönelik Çözümler Sunan Kendini Sürekli Geliştiren Profesyonel Bir Ekibiz.

Sizleri Rahat Ettirebilmek İçin Kaliteli Ve Profesyonel Anlayışla Hizmet Veren Firmamız Wedding House  Unutulmaz Kılmak İçin Sizleri Bekliyoruz.

Türkiye Çapında Servis Verebilme Gücüne Ve Becerisine Sahiptir.Tüm Ekipmanların Birinci Eli Olma Avantajını Sizlere Sunmaktadır.

DEKOR,TASARIM VE ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZ

 

* Davet Mekanının Araştırılması Ve Seçimi
* Menü Seçimi Ve Degüstasyonu
* Davetin Projelendirilmesi
* Davet Akış Planı Hazırlanması
* Davet Konseptinin Belirlenmesi
* Tüm Davet Boyunca, Düğüne Özel Koordinatör Tahsis Edilmesi
* Davetiye Tasarımı, Hattat İle Yazılım Ve Dağıtım Hizmeti
* Davet Genel Dekorunun Tasarımı Ve Uygulanması
* Masa Ve Sandalyelerin Dekoru
* Nikah Töreni  Alanının Tasarımı
* Sahne Dekoru
* Masa Ve Menü Kartları
* Hediye Alternatifleri Ve Kişiye Özel El Yapımı Tasarımları
* Host Ve Hostes Ekibi
* Lcv Hizmeti